my cart 0 shopping cart (0) 0

You have no item(s) in your cart

Siuvimo siūlai svarbūs siuvinių ilgaamžiškumui bei kokybei

Siūlai gali būti liauni ir stiprūs, padaryti iš medvilninio ar sintetinio pluošto gaminiai, kurių ilgis galėtų būti daug didesnis už skerspjūvį. Siūlų savybės būna įvairios (švelnūs, standūs, stiprūs, elastingi, bei pagal plonumą – storį). Pagal tam tikrą puoštą iš kurio yra suverpti, skirstomi pagal grupes: natūralieji (medvilniniai, šilkiniai), sintetiniai (poliamidiniai), dirbtiniai (viskoziniai) siūlai. Būna ir pirminiai (naudojami tik suverpti arba suformuoti chemiškai) ir antriniai (yra gaunami iš suktų ar kitaip perdirbtų pirminių). Pirminiai siūlai gali būti skirstomi į verpalus (gaunami iš visokių pluoštų, plaukelių, kurie verpiant yra susukami arba dar kitaip – suklijuojami), daugiagijus (yra sudaromi iš daugelio nesuktų, supintų ar suklijuotų gijų) ir žinoma vienagijus (iš pavienės, ištisinės, dažniausiai polimero gijos). Daugiagijai siūlai paprastai yra lygesni už verpalus, blizgaus pavidalo, be pūkelio. Tekstūruoti yra dar ir minkštesni. Maišant arba derinant įvairių pluoštų plaukelius arba gijas gaunami norimų savybių siūlai. Vienagijai siūlai būna apvalaus ir stačiakampio formos. (Jie gali būti kartais aptraukiami plonu metalo sluoksniu, tai vadinami antistatiniai siūlai). Antriniai siūlai gali būti dažniausiai susukami iš pirminių. Susukus juos kartu, gaunami kombinuotieji verpalai. Suktieji siūlai yra vienodesni ir stipresni už pirminius.

Primename, kad “Furnilogos” yra oficialūs „Ozen Iplik“ gamintojo atstovai Baltijos regione. Pristatome gamybos ir laiko patikrintus produktus, taip sutaupydami jūsų laiką bei užtikrindami medžiagų kokybę sumažiname rizikas iki minimumo.

Žinomumas

Prieš įvedant siūlus į gamybą, visada patartina pasitikrinti kokios įmonės jau dirba su konkrečiais siūlais, kiek metų ir kokie iš jų atsiliepimai. Kad ateityje išvengti nesklandumų gamyboje, rekomenduojame naudoti žinomus, laiko patikrintus siuvimo siūlus.

„Ozen Iplik“ siuvimo siūlais siuvama labai plačiai visame pasaulyje ir jais pasitiki patys garsiausi firminiai ženklai, tokie kaip: IKEA, Turkish Airlines, Pegasus, Toyota, Mercedes-Benz, Hyundai, Massimo Dutti, Mavi, Hugo Boss, GAP, H&M ir daugelis kitų gerai žinomų prekinių ženklų.

POLYART Siūlai
Delta siūlai
T plius Siūlai
Ekospun siūlai
Siulai
Klijai
Nejuostinės medžiagos
Poralono pjovimo staklės

Kaip pasirinkti tinkamus siūlus?

Labai svarbu yra prieš perkant siūlus nuspręsti, kokius juos rinksitės. Nes būtent nuo jų priklauso kaip atrodys užbaigtas gaminys ir koks bus jo ilgaamžiškumas, kaip jis bus vertinamas. Pagrindinės savybės kurias privalote įsidėmėti : siūlo storumas, sudėtis bei pluošto apdirbimas. Storais siūlais galite dekoruoti gaminį, plonais siūti tiek vidines tiek išorines siūles, minkštesniais daigstyti bei apmėtyti siuvinius. Kiekvienas pluoštas taip pat pasižymi tam tikromis savybėmis, nuo kurių ir priklauso koks bus siūlų stiprumas ir švelnumas. Taip pat turimą pluoštą galima apdoroti ir verpti, kad išeitų itin tankus, stiprus, susuktas bei glotnus siūlas. Galima derinti siūlų apdirbimo būdus, kad išgauti konkrečią siūlo kokybę, nuo kurios ir priklausys siūlo tekstūra. Visada galime rinktis pagal poreikį medvilnių, poliesterio ir medvilnės derinius, nailono, įvairius impregnuotus siūlus, taip apsaugant juos nuo UV spindulių, sūraus vandens, ar net tiesioginės ugnies ir karščio poveikio.

Kuo skirtųsi poliesterio siūlai nuo medvilnių siūlų?

  • Poliesterio siūlai: naudojamai ten, kur reikalingas ypatingas tvirtumas ir atsparumas įvairių tipų siuviniams. Jie yra blizgūs. Daugiausia naudojama universaliam naudojimui, kai siuvamas audinys ir odos gaminiai, todėl juos renkasi automobilių, lėktuvų, lauko baldų, galanterijos gamintojai.
  • Medvilniniai: naudojami daugiausia ten, kur reikalingas komfortas, ten kur paviršiai liečiasi su kūnu, kur norima išgauti aukštesnė kokybė ir natūralumas. Medvilniniai siūlai yra mažiau blizgūs, švelnesni. Plačiai naudojami drabužių siuvimo pramonėje, baldų apmušalų siuvime ir daugelyje kitų sektorių.